אודות

חברת CARGO הוקמה לפני למעלה מ-40 שנה, ומיום הקמתה ועד היום, היא עוסקת בייצור, ייבוא ושיווק של פתרונות הלבשה איכותיים לעובדים מכל ענפי התעשייה.

לאורך כל שנות פעילותה, חברת CARGO לא שקטה על שמריה, והקפידה להתעדכן ולאמץ טכנולוגיות ייצור חדשניות, ולעסוק בפיתוח קשרים עם נציגים מטעם המותגים המובילים בעולם בתחום הלבוש המקצועי, וזאת על מנת לספק ללקוחותיה הרבים, פתרונות הלבשה לעובדים, המותאמים לזמנים, ועומדים בסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר.

מגוון פתרונות לבוש תחת קורת גג אחת

CARGO מייצרת, מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ביגוד מקצועי, המיועד לחברות, עסקים ומפעלים בכל הענפים, ולעובדים מכל סוגי התפקידים, בין היתר: ביגוד מקצועי, ביגוד ייצוגי, ביגוד בייסיק, נעלי עבודה, מוצרי בטיחות ועוד.. בין לקוחותיה הרבים, נמנים: מפעלים, ארגונים, בתי מלון, חברות אבטחה, עיריות, קיבוצים, רשתות קמעונאיות, קבלני בנייה, חברות דפוס והרשימה עודנה ארוכה.. כל לקוחות החברה, נהנים מפתרונות לבוש איכותיים, המותאמים למלוא הדרישות והצרכים.
חותם האמינות דן אנד ברדסטריט

חברת Dun & Bradstreet המדרגת חברות בארץ ובעולם, בדקה את אתרנו באבעת הפרמטים: סקור, וותק, מוסר תשלומים ותביעות משפטיות.

חשוב שתדעו

בכל קניה באתר אתם נהנים מההטבות הבאות

הסטנדרטים הגבוהים ביותר

כאשר מדובר בפתרונות לבוש לעובדים, אי אפשר להתפשר על פחות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכן, בCARGO מקפידים על תכנון מדויק המותאם לצרכים ולדרישות של התעשיות השונות, על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ועל עבודה עם בדים איכותיים הנבחרים בקפידה ומותאמים באופן פרטני לאקלים הישראלי. בין סוגי הבדים מהם מיוצרים הבגדים: כותנה, דרייפיט, פוטר, לייקרה וסוגים רבים נוספים.

שירותי דפוס חדשניים

בכדי ליצור מראה ייצוגי, עולה הצורך במקרים רבים להדפיס לוגואים ואת פרטי החברה על גבי בגדי העבודה. בCARGO מאפשרים לכם ליהנות משירותי דפוס חדשניים, המותאמים לכל סוגי הבדים, ואף ערוכים לספק מענה על דרישות מיוחדות כמו: אריגות, רקמות מסוגים שונים ועוד..

שירות לקוחות בלתי מתפשר

שביעות רצון הלקוחות, הוא נושא אשר חרוט על דגלה של חברת CARGO מיום הקמתה, ולכן, מושם בחברה דגש רב על טיב השירות. כל לקוחות החברה נהנים מיחס אישי, מייעוץ מקצועי ומזמינות גבוהה לכל שאלה, הערה או הארה. כל הזמנה, וגם הגדולה והמורכבת ביותר, זוכה למענה מהיר ואיכותי. בCARGO לא מסתפקים רק במתן שירות טלפוני מקצועי, וכל הלקוחות העסקיים מוזמנים ליהנות מפגישה עם יועץ מקצועי, אשר יגיע עד אליהם, ויספק להם את כל הפרטים פנים אל פנים – הפגישה איננה כרוכה בכל התחייבות מצד הלקוחות.

אנחנו ב-CARGO פועלים כבר יותר מ-40 שנה כדי לספק ללקוחותינו את בגדי העבודה הטובים ביותר. אצלנו תמצאו מגוון פתרונות הלבשה, כך שכל העובדים יהיו מרוצים. בין לקוחותינו חברות מהגדולות במשק, שנהנות מאיכות ושירות ברמה אחרת.

הרבה יותר קרוב.

משלוחים חינם לכל חלקי הארץ

* מותנה במינימום הזמנה

הרבה יותר נוח.

מגוון פתרונות הלבשה

הרבה יותר איכות.

לא טוב? פשוט תחזירו

הרבה יותר בטוח.

ותק של יותר מ-40 שנה